Siepisze.eu

Ogólnotematyczny portal informacyjny

uchwyt iottie
Zdrowie i uroda

Uchwyty samochodowe firmy iOttie

iOttie to amerykańska firma założona w 2010 roku, specjalizująca się w produkcji akcesoriów do wszystkich rodzajów smartfonów. Wśród firmowej oferty można znaleźć poza uchwytami, z których jest najbardziej znana, również ładowarki samochodowe, stacje dokujące oraz selfie-sticki. W Polsce działa oddział iOttie Polska, dzięki któremu można w łatwy sposób nabyć interesujące dodatki do telefonu.

Uchwyty samochodowe

Uchwyt iOttie umożliwia pewne zamocowanie telefonu do deski rozdzielczej lub przedniej szyby samochodu. Jest on wyposażony w specjalną mocną gumę, dzięki której nie odpada on od powierzchni, do której został przyczepiony. Gwarantuje to stabilne zamocowanie smartfonu, bez strachu, że spadnie i się potłucze.

Każdy uchwyt iOttie jest wykonany z wytrzymałych i lekkich materiałów, a jego konstrukcja umożliwia bezpieczne mocowanie telefonów o różnej szerokości ekranu. Jest to możliwe dzięki możliwości regulacji bocznych ramion i dolnej stopki. Ponadto zwalnianie i zamykanie jest bardzo proste i możliwe do wykonania za pomocą jednej ręki. Jest to przeciwieństwo wielu tańszych odpowiedników, przy których należy użyć czasami dosyć sporej siły.

Uchwyty iOttie posiadają teleskopowe ramię, którego długość oraz kąt położenia mogą być płynnie regulowane. Wszystko po to, aby dostosować położenie telefonu do danego samochodu oraz preferencji użytkownika. Natomiast pokrętła regulacyjne i dźwignia zwalniania blokady są rozmieszczone tak, aby dostęp do nich był jak najwygodniejszy.

Uchwyty magnetyczne oraz z ładowarką indukcyjną

W ofercie firma iOttie, oprócz standardowych uchwytów, posiada także uchwyty magnetyczne, które mogą być montowane do szyby, kokpitu lub kratki wentylacyjnej. Jest nawet model, który może być założony z wykorzystaniem odtwarzacza CD. Uchwyty magnetyczne wykorzystują magnesy neodymowe, więc kupujący ma pewność, że zamontowany smartfon lub nawigacja nie odpadnie w czasie podróży.

Niektóre modele uchwytów iOttie są wyposażone w bezpieczną i wydajną ładowarkę indukcyjną, dzięki której bateria nie wyczerpie się podczas dłuższej jazdy i korzystania z nawigacji. Ładowarki są wyposażone w funkcję szybkiego ładowania, więc telefon może być podładowany podczas krótszych tras. Bezprzewodowe ładowarki indukcyjne działają bezawaryjnie i dają gwarancję, że żaden kabel nie wypnie się niepostrzeżenie od ładowanego urządzenia.

Podsumowując, decydując się na kupno uchwytu, samochodowego warto wybrać solidną markę, jaką jest iOttie Polska, która ma w swojej ofercie przemyślane i sprawdzone rozwiązania.