Siepisze.eu

Ogólnotematyczny portal informacyjny

skup działek, sprzedaż działek
Uncategorized

Skup nieruchomości położonych w województwie małopolskim

Sprzedaż nieruchomości kojarzy się z domami i mieszkaniami, jednak dotyczy ona również działek różnego rodzaju. W ostatnim czasie powstały skupy, które w sposób profesjonalny i fachowy mogą odkupić od Ciebie działkę. Skup działek małopolska to jeden z nich. Możesz w nim sprzedać działkę z terenu całego województwa małopolskiego. Przebieg sprzedaży oraz zalety skupu to tematy niniejszego artykułu.

Skup nieruchomości małopolskie

Możesz tutaj sprzedać każdy rodzaj działki: zarówno budowlaną, inwestycyjną, rolną, jak i leśną. Nie ma znaczenia, w jakim są stanie fizycznym. Mogą być zaniedbane. Stanem prawnym także się nie martw. Nie jest problemem obciążenie hipoteką czy współwłasność. Po sprzedaży, najpierw należy rozliczyć się z bankiem, a następnie sprzedającemu przekazać pieniądze. W ten sposób szybko pozbędziesz się problemu związanego z uciążliwą hipoteką. Działki posiadające współwłaścicieli nie są przeszkodą. Po prostu wykupowane są same udziały. Skupy nieruchomości to twory, które zajmują się transakcją sprzedaży działek w sposób profesjonalny, bezpieczny, rzetelny. Po stronie kupującego może być załatwienie wszelkich niezbędnych formalności. Wystarczy zgłosić się do nich telefonicznie.

Kupię działkę małopolska – zazwyczaj tak ogłaszają się skupy

Jeśli masz na sprzedaż działkę – możesz skontaktować się ze skupem telefonicznie lub wypełniając formularz dostępny w Internecie. Najpierw trzeba opisać nieruchomość, a następnie sprawdzana jest sytuacja prawna. W ciągu kilku godzin otrzymasz propozycję wyceny. Cena jest tak ukształtowana, aby zadowoliła kupującego i sprzedającego. Po akceptacji, umowę sprzedaży podpisuje się u notariusza. Skupy zatrudniają osoby, które fachowo zajmują się wszelkimi formalnościami, udzielą Ci wszelkich informacji i doradzą. Po podpisaniu umowy pieniądze otrzymasz w gotówce. Jeśli chcesz je mieć na koncie – nie ma problemu – będą na drugi dzień na Twoim rachunku bankowym.

Skup nieruchomości małopolskie to idealne rozwiązanie dla osób, które:

  • cenią sobie czas i wygodę,
  • potrzebują pieniędzy,
  • mieszkają daleko od działki, którą chcą sprzedać,
  • nie mogą porozumieć się ze współwłaścicielami działek,
  • chcą pozbyć się hipoteki,
  • posiadają działki, które są im niepotrzebne,
  • nie orientują się w mechanizmach związanych ze sprzedażą nieruchomości.