Siepisze.eu

Ogólnotematyczny portal informacyjny

energetyka, kurs SEP
Technologia

Białystok: gdzie zdobyć uprawnienia SEP?

Uprawnienia SEP są potrzebne do pracy z urządzeniami, instalacjami i sieciami gazowymi, cieplnymi i elektrycznymi. Jak zdobyć je w Białymstoku?

Szkolenia SEP Białystok – oferta
Osobom zainteresowanych zajęciami jak kursy SEP Białystok zapewnia szybki dostęp do ośrodków szkoleniowych, w których organizowane są kursy we wszystkich kategoriach SEP.

Szkolenia SEP Białystok – dostępny zakres zajęć to:

  • G1 – na uprawnienia elektryczne, elektroenergetyczne
  • G2 – na uprawnienia cieplne, ciepłownicze
  • G3 – na uprawnienia gazowe

Powyższe kursy oferowane są także w podkategoriach odnoszących się do określonych typów urządzeń, instalacji oraz ich parametrów, co pozwala na uzyskanie ich w konkretnym zakresie.

Szkolenia składają się z części teoretycznej, praktycznej oraz z egzaminu odbywającego się przed komisją SEP (Stowarzyszenia Elektryków Polskich) lub inną komisją posiadającą takie same uprawnienia.

Kursy SEP Białystok – ile kosztują?

Osobom chcącym otrzymać uprawnienia SEP Białystok prezentuje ofertę kursów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Aktualnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko kursy stacjonarne, lecz także te internetowe, które pozwalają na uczestnictwo w zajęciach z zacisza własnego domu lub z firmy.

Koszt kursu zależny jest przede wszystkim od wybranego wariantu – G1, G2 albo G3, a także od podkategorii. Duże znaczenie ma też liczba osób uczestniczących w zajęciach. Szkolenia są organizowane w dwóch wariantach – dla osób indywidualnych oraz dla grup. W przypadku szkoleń dla grup koszty mogą być niższe, gdyż są one ustalane bezpośrednio ze zlecającym urządzenie zajęć.

Zazwyczaj w kwestii szkoleń SEP Białystok może zaproponować ceny na poziomie od około 100 złotych w przypadku zajęć odbywających się w formie e-learningu do około 350 zł, gdy szkolenia odbywają się stacjonarnie. Dodatkowo należy także doliczyć koszt egzaminu SEP, którego cena wynosi obecnie 280 zł.

Uprawnienia SEP Białystok – pamiętaj o ich odnowieniu!

Kiedyś uprawnienia SEP nadawane były bezterminowo. Teraz jednak każdy posiadacz uprawnień musi systematycznie je odnawiać. Zgodnie z przepisami, należy robić to co 5 lat lub też na wniosek pracodawcy.

Wszystkim zainteresowanym, którzy chcą zapisać się na kursy SEP Białystok pozwala na szybkie odnowienie posiadanych uprawnień zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Osobom zamierzającym odnowić swoje aktualne uprawnienia SEP Białystok gwarantuje krótkie terminy oczekiwania, dlatego posiadane uprawnienia można zaktualizować w krótkim czasie.

Aktualne oferty kursów SEP w Białymstoku można sprawdzić już teraz w internecie i zapisać się na nie również online.