Siepisze.eu

Ogólnotematyczny portal informacyjny

telefony
Technologia

Rowerowe i samochodowe uchwyty iOttie

Z telefonów komórkowych korzystamy niemal bez przerwy w bardzo różnych warunkach. Komfortowe użytkowanie mają zapewnić różnego rodzaju akcesoria do smartfonów. Słuchawki, power banki, uchwyty samochodowe, rowerowe to obecnie niezbędne minimum.

iOttie uchwyty – rodzaje

iOttie to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji uchwytów do różnych modeli smartfonów. Przede wszystkim są to uchwyty rowerowe i samochodowe. Każdy typ uchwytu iOttie zapewnia bezpieczeństwo kierowcy i rowerzyście, ale zabezpiecza także telefon przed ewentualnym uszkodzeniem.

iOttie uchwyty wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakości, charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością, a różne sposoby mocowania umożliwiają wybór uchwytu zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Rowerowe uchwyty na telefon iOttie

Korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy na rowerze jest niezwykle utrudnione. Jazda z jedną ręką na kierownicy a drugą z telefonem przyłożonym do ucha stwarza zagrożenie nie tylko dla rowerzysty, ale także dla innych użytkowników dróg.

Uchwyty iOttie należą do najbardziej funkcjonalnych, są łatwe w montażu, dobrze zabezpieczają telefon, umożliwiają różne ustawienie położenia telefonu.

Każdy uchwyt rowerowy Iottie Polska posiada regulowaną obejmę montowaną na ramie roweru, dzięki gumowym podkładkom można idealnie dopasować ją do ram o różnej średnicy. Obejma wyposażona jest w kulkowy korpus, na którym montuje się jednym ruchem właściwy uchwyt. Dzięki temu zostawiając rower pod sklepem nie trzeba odkręcać całego uchwytu.

Automatycznie regulowane ramiona uchwytu umożliwiają umieszczenie smartfonów w określonym zakresie wielkości. Telefon można umieścić w pozycji pionowej lub poziomej, dodatkowo gumowy uchwyt stanowi dodatkowe zabezpieczenie telefonu przed wypadnięciem.

Samochodowe uchwyty na telefon iOttie

Kierowcom samochodów iOttie Polska oferuje dwa typy uchwytów – magnetyczne oraz teleskopowe. Te pierwsze można montować w kratkach nawiewowych lub slotach CD. Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami. Telefon montowany jest za pomocą magnesu uchwytu i blaszki umieszczonej na tylnej obudowie telefonu, która znajduje się w zestawie.

Uchwyty iOttie teleskopowe posiadają mocne przystawki umożliwiające przytwierdzenie do szyby lub deski rozdzielczej, nawet tej o chropowatej powierzchni. Automatycznie regulowane ramiona pozwalają na łatwe dopasowanie uchwytu do wymiarów telefonu. Teleskopowe ramię umożliwia ustawienie telefonu w dowolnej pozycji. Niektóre uchwyty umożliwiają równoczesne ładowanie telefonu.